Zjistit dostupnost

 

RESIDENCE HLUBOKÁ

Residence Hluboká se nalézá v blízkosti centra města Hluboká nad Vltavou, v klidné lokalitě zvané Podskalí. Residence je v přímé blízkosti golfového hřiště. Tenisová, fotbalová a basebalová hřiště jsou od Residence Hluboká vzdálená do 5 minut pěší chůze. Sportovní areál s dalšími sportovišti, minigolfem a lanovým centrem nejdéle do deseti minut pěší chůze. Řeka Vltava, po které se můžete plavit na Mělník a dále po Labi až do Hamburku, nabízí na Hluboké plnohodnotnou Marinu pro rekreační a sportovní lodě. Zámek Hluboká je od Residence vzdálen 10 minut pěší chůze nádherným zámeckým parkem. Hlubocké náměstí, které se nachází pár kroků od Residence, nabízí příjemné restaurace, malebné kavárny a další zajímavosti včetně kostela Sv. Jana Nepomuckého, kolem kterého je nově vybudována Křížová cesta.

Vybavení Residence Hluboká

Nabízíme Vám ubytování v devíti nových, plně vybavených apartmánech s flexibilní kapacitou. Všechny apartmány jsou vybaveny Smart TV, Wifi, kuchyňskou linkou s myčkou a sociálním zařízením. V areálu najdete vnitřní atrium s příjemným posezením a dvěma společenskými místnostmi, které se využívají pro snídaně a společenské akce. Společenské místnosti jsme připraveni využít na zajištění různých oslav a společenských akcí dle přání našich hostů. Součástí vnitřního atria je zázemí pro děti a možnost využití grilu.

K budovám Residence přináleží vlastní parkoviště s kamerovým systémem a se zázemím pro úschovu kol.

Recepce je otevřena  od 8:00 hod do 17:00 hod. Mimo tyto hodiny je v recepci tzv.elektronický recepční, kdy je možné  po obdržení kódu ( SMS, mail apod.) vyzvednout klíče k apartmánu 24 hodin denně.

Nabízíme i možnost snídaní formou rautu.

 

 

Naše tipy

5 TIPŮ, JAK STRÁVIT ROMANTICKÝ VÍKEND NA HLUBOKÉ

Plánujete si užít romantický víkend? Vemte svoji drahou polovičku na Hlubokou, kde to romantikou doslova dýchá. Připravili jsme pro vás pečlivý výběr míst, která my sami milujeme a prožili jsme na nich nádherné chvíle

27.8.2019

Zobrazit celý článek

GOLFOVÝ KLUB HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Hřiště je poseto záludnými vodními kanály. Jezírky a písešnými bunkery. K dispozici je také oboustranný a krytý diving range.

21.6.2019

Zobrazit celý článek

ZÁMEK HLUBOKÁ

Jeden z nejnavštěvovanějších zámků ČR, původně královský hrad Hluboká, založený ve 13. Století králem Přemyslem Otakarem II. Navšivte zámek Hluboká a nechte si odkrýt kompletní historii této pohádkové perly Jižních Čech

21.6.2019

Zobrazit celý článek

JIHOČESKÁ PIVNÍ STEZKA

Ochutnejte 8 pivovarů v srdci Jižních Šech

Na zdejší pivovary a minipivovary narazíte doslova na každém kroku.

Každý pivovar má svou historii – stačí si vybrat Vaši oblíbenou značku

21.6.2019

Zobrazit celý článek

STEZKA VLTAVY

Stezka Vltavy, která vede od Českých Budějovic, přes Hlubokou nad Vltavou do Purkarce a dál za Týn nad Vltavou, až za soutok Vltavy a Lužnice k zámku Mitrowicz. je jednÍm z nejoblíbenějších úseků na jihu Čech pro milovníky vodních aktivit, přírodních nadšenců i příznivců sportu. Čtyřicetikilometrová trasa nabízí výlety v rámci malých i velkých plavebních okruhů.

26.3.2019

Zobrazit celý článek

Sdílejte s námi vaše zážitky na Instagramu #residencehluboka

Map

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..